Szent Piroska Görögkatolikus Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

“A Szentlélekkel kiáradt szívünkbe az Isten szeretete.”
(Róm 5,5)

“A Szentlélekkel kiáradt szívünkbe az Isten szeretete.”
(Róm 5,5)

Iskolánk 8. a osztályának Ütőshármas nevű csapata eredményesen szerepelt az 5. alkalommal megrendezett Vegyiparti Kémiaversenyen. A levelező versenyen a diákok a három forduló alatt a kémia érdekesebbnél érdekesebb területeit járhatták be. A játékos, logikai, fejtörő feladatok mellett többször kellett az internet segítségét is hívni a megoldáshoz, melyek természetesen minden esetben kapcsolódtak a kémia valamelyik területéhez. A csapat sikeres szereplését oklevéllel és emléklappal jutalmazták. Gratulálunk a csapat tagjainak: Ternován Lillának, Patalenszki Larának és Hajdu Bercelnek, valamint felkészítőjüknek, Molnárné Tóth Andrea tanárnőnek. KGYZE