Szent Piroska Görögkatolikus Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

“A Szentlélekkel kiáradt szívünkbe az Isten szeretete.”
(Róm 5,5)

“A Szentlélekkel kiáradt szívünkbe az Isten szeretete.”
(Róm 5,5)

Kissné Lakatos Erika és Veres Istvánné tanító nénik másodikosai a szülőkkel közös adventi teadélutánra készültek az utolsó tanítási héten. Legnagyobb meglepetésükre azonban olyan sok szülő jelentkezett a közös ünnepvárásra, hogy kicsit kibővítették a programot. Mivel a tanterem szűknek bizonyult, a gyülekező után az aulába vonult át a kis csapat, ahol a gyerekek énekes, verses műsorral lepték meg az izgatott szülőket, nagyszülőket. Szívhez szóló karácsonyi verseket szavaltak, majd közösen kézműveskedtek. Angyalkákat készítettek, üveget és gipszből készült figurákat is festettek. Gondoltak a kistesókra is, őket az ünnephez kapcsolódó színezőkkel foglalták le. Szülők, nagyszülők és gyerekek igazán meghitt hangulatú, közös délutánnal készülhettek a Kisjézus születésének ünnepére. KGYZE










































