Szent Piroska Görögkatolikus Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

“A Szentlélekkel kiáradt szívünkbe az Isten szeretete.”
(Róm 5,5)

“A Szentlélekkel kiáradt szívünkbe az Isten szeretete.”
(Róm 5,5)

A debreceni Dózsa György Általános Iskola „Az éhség a legjobb iskola” címmel rajzversenyt hirdetett, melyen iskolánk 3. évfolyamos diákjai is részt ettek. A számos beérkezett pályamunka közül Suga Borbála 3. a osztályos tanulónk III. helyezést ért el. Rajzát oklevéllel és egy szép könyvvel jutalmazták, amit postai úton juttattak el iskolánknak. A versenyre Veres Istvánné készítette fel Borit. Mindkettőjüknek gratulálunk. KGYZE


